Kurumsal

Kars Kafkasya Turizm, TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi olup ayrıca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı 8965 lisans numaralı acente belgesine sahiptir.


Dürüstlükten ve saygınlıktan asla ödün vermeyen uzman kadromuz, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere en güzel tatili yaşatmak için çalışmaktayız. Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz kurumsal yapımız, dinamik ve etkin yönetim ekibimizle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktayız.

Hizmetlerimiz arasında otel-konaklama, uçak bileti, tur ve gezi, toplantı ve organizasyon, araç kiralama – transfer bulunmaktadır. Kars ili için geniş kapsamda hizmet veren tek acentayız. TURSAB üyesi olan seyahat acentamız tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Otel konaklamalarında Kars ilinde tüm otellerle özel anlaşmalarımız bulunmakta olup en uygun ücretler ile konaklama sağlanmaktadır. Otel konaklamaları kapsamında sadece Kars ili değil tüm il ve ilçelerinin ve ayrıca uluslararası konaklamalarda da uygun fiyatlar ve kolaylıklarla hizmet vermekteyiz.  Aynı zamanda V.I.P. araçlarımız ile tüm iller arası ve şehir içi transfer hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda araç kiralamada en uygun ücretlerle yardımcı olmaktayız. Uçak bileti ve havaalanı transferimiz de bulunmakta olup transfer istenildiği yerden misafirimizi alıp ÜCRETSİZ olarak havaalanına bırakıp aynı şekilde havaalanından istediği yere bırakmaktadır.  Ayrıca Kafkasya Turizm Seyahat acentası olarak yut içi ve yurt dışı turlarımız periyodik olarak profesyonel rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Tüm organizasyonlarda profesyonel kadromuz ile talepleri karşılamaktayız.

En Yakın zamanda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir güzel günler dileriz.

Saygılarımızla.